EN

profil společnosti

Vaše současná pozice: Domů>O nás>profil společnosti

BAIYINOVÝ TEXTIL

SHAOXING BAIYIN TEXTILE CO.,LTD, which is the leading manufacturer in home textile industry, is located in the east part of China-Shaoxing. The enterprise specializes in shower curtains, window curtains, tableclothes,bedding sets , etc. After many years development, it has owned advanced technological equipments and creative designs.

Společnost má šest set zaměstnanců, kteří vášnivě pracují ve třech samostatných funkčních divizích: Bolan Home Textile CO., LTD. ; Továrna na šití Bolan; Zhuji Bolan Textile Development CO., LTD. Každý den je utkáno více než 100,000 XNUMX metrů tkaniny různých druhů, jako je Jaquard a Chenille; jeden nebo více kontejnerů s různými druhy produktů je dodáváno na každé místo a do mnoha zemí a oblastí, jako jsou USA, Kanada, Austrálie, Evropa, Střední-Jižní Amerika a Asie atd.

Filozofií společnosti je „vysoká kvalita, rozumná cena a vynikající služby“. Díky pokročilému vybavení, špičkovým technologiím a vědeckému managementu si získal dobrou pověst u svých zákazníků po celém světě. V červenci 2003 společnost prošla atestacemi JCPENNEY, DOLLAR GENERAL. Během mnoha let mezinárodního obchodu jsme navázali dobré obchodní vztahy se společnostmi WAL-MART, TARGET, JCPENNEY, DOLLAR GENERAL, FAMILY DOLLAR a nyní jsme jejich dlouhodobým dodavatelem domácích textilních výrobků v Číně.

Náš prezident HUANGZHEN se všemi svými zaměstnanci vítá všechny zákazníky, kteří se zajímají o naše produkty, a doufají, že mezi námi vřele navážou dobré obchodní vztahy. Věříme, že díky neustálému velkému úsilí a přátelské spolupráci obou stran bude jistě existovat nádherná budoucnost.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Společnost : SHAOXING BAIYIN TEXTILE CO., LTD

Založeno Year Rok 2001

Typ podnikání : Výrobce a obchodní společnost

Zaměstnanci 600 Než XNUMX

Hlavní trh : Severní Amerika, Jižní Amerika, východní Asie, Střední východ

Nejbližší port pro export produktů : Šanghaj, Nantong

Dodací doložky v obchodním režimu : FOB, CFR, CIF

Přijatelné způsoby platby : T / T, L / C

Obchodní obrat 3 5 - XNUMX milionů USD ročně

Primární služby : Výroba a zpracování textilu

Adresa : No.9 Tanggong Rd, Paojiang Industrial, Shaoxing City, Zhejiang Province, Čína.

Objem vývozu 3 5 - XNUMX milionů USD ročně

Počet zaměstnanců oddělení zahraničního obchodu : 6 ~ `10

Počet výzkumných pracovníků : 5 ~ 10

Počet inspektorů kvality : 5 ~ 10

Počet všech zaměstnanců 600 Než XNUMX

TRHOVÁ OBLAST

Díky oblíbenému designu a vysoké kvalitě společnost SHAOXING BAIYIN TEXTILE CO., LTD neustále rozšiřovala své podnikání na zámořské a místní trhy. Zejména v Jižní Americe a na Středním východě naše podnikání téměř pokrývalo všechny země v těchto dvou oblastech. Máme také mnoho spolupracovníci v jiných zemích. Naše společnost se nyní zavázala rozvíjet více podnikání. Upřímně doufáme, že můžeme dosáhnout pokroku a spolupracovat na podpoře společného rozvoje s novými i starými zákazníky.

Marketingový koncept

Zaměřte se na kvalitu

Vývod produktů

Padesát zemí a regionů

Země prodávající za horka
Existují:

Více než 30 kanceláří

TELEFON

0575-89186218